Şişli Petek Temizliği

Şişli petek temizliği firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden ilaçla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Şişli ilçesinin tüm semtlerine servisimiz mevcuttur.

Şişli Kombi Petek Bakımı

Şişli petek temizliği sıcaklığı düşen, ılıyan peteklerde özenli ve en hayati önlemleri alarak peteklerden suyun istediğiniz sıcaklıklara gelmesine yardımcı olmaktadır. Kahverengi ve siyah gibi renklere yakın olan petek sularının içinde çamurlaşma ve tortu tabakaları da var demektir. Petek havasını alayım derken suyu da fazla almanız bunlarla birleşir ve su sıcak peteğe gelse bile sonrakilere rahatlıkla geçemez. Şişli petek temizliği kirlenen petekleri temizlemek için bir cihaz yeterlidir. Petekten alınan kirli sular ile gelen çamur tabakaları ve onları arıtılarak tekrar petek içine gönderilmesine lazım olacak gönderilecek kabloyu aynı petek sistemine bağlarız. Cihazımızı taşır ve örneğin salonda ısınmayan petekte uygulamasını yapabiliriz. İstersek dairenizde 4-5 peteği açık konuma getirir ve havlupan ile yalnızca oraya erişim sağlar, geriye kalanları ise bu çalışmanın ardından uygularız. İlk 15 dakika gibi içteki pis sulardaki atıkların alınmasını takip ederken, sonrasında eklenecek solüsyon ve yarım saat içinde sert ve yumuşak kıvamdaki diğer maddelerin de çözünerek alınması kolaylaşacaktır. Cihazımızda belli kapasiteye sahip filtre kısmı vardır ve zaman zaman bunları tuvalet içine dökerek tekrar kullanımını yaparız.

Şişli petek temizliği kaloriferdeki tıkanmaları temizleyici solüsyonlar ile alırken, temiz suların eklenmesini sağlar. Suyun sıcak halde ilk geçtiği petekten başlamak üzere sıradakilere de aynı derecelerde ulaşmasına yardımcı olacak bir adımdır. Hemen petek soğumaları olmayacağı gibi %40 gibi devasa oranlara yakın ısı tasarrufu ve birkaç derecelik peteklerdeki ısı artışı gözlenebilir.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87