Dikilitaş Petek Temizliği

Dikilitaş petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlar ile petek temizleme servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Dikilitaş Kombi Petek Servisi

Dikilitaş petek temizliği peteklerde kombi bakımı, yerden ısıtmalı peteklerde temizlik ve sıcaklık artışı için teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Duvara monte edilen peteklerdeki soğuk kalan kısımları ısıtmak içinde içteki kirliliği sıvı solüsyonlar ile çözünür duruma getirir ve cihazlar ile tahliyesini başlatırız. Olumlu ve hemen ısı artışı için birkaç hafta beklemenize gerek yoktur. Çalışma gün içinde bitirilebileceği gibi hemen ilk ısıtmada sıcaklığı artan ve problemi çözülen petekleri elde etmeniz mümkündür. Dikilitaş petek temizliği doğru ekipmanlar ve özel kaliteli nano temizlik sıvıları ile peteklere bakım yapmaktadır. Evdeki sıcaklığın düşmesinin önüne geçmek için peteklerdeki ısı değerlerini yükseltmek gerekir. Bunun için kombi derecelerine yükseltmek pek mantıklı değildir. 50 derecede bile zar zor ısınan petekler için bu şekilde devam etmeniz yakıt harcamalarında üst sınırlara yaklaşmanız anlamına gelecektir. Bizler ise solüsyonu cihazımızdaki sıvı tankına ekleriz. Biraz su ilavesi yapar ve havlupan giriş kısmı ile peteklere geçişini sağlarız. Sirkülasyon devam ederken, suyun devamlı peteklere girip, tekrar çıkması sağlanır. Tabi ki ara birim olarak cihazımızdaki elekte tüm kireç, pas ne varsa birikecektir. Bunun anlamı ise peteklerin daha fazla ısınmasını sağlamaktır.

Dikilitaş petek temizliği ile %20-%40 gibi oranlarda peteklerde yüksek ısılara ulaşabilirsiniz. Petekler için kullanılacak doğal gazı daha az tüketmek için de olumlu etkileri vardır. Eğer bireysel kombili binalarda petek bakımı yaptırırsanız, kumanda sizde olacağı için sıcaklığı şu andakinden daha düşük kombi dereceleri ile istediğiniz rakamlara çekmeniz daha kolay olabilir. Peteklerin sürekli soğuk kalması problemleri için bizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler

abbasağa kombi petek bakımı abbasağa petek temizleme abbasağa petek temizliği arağaevler kombi petek bakımı armağanevler petek temizleme armağanevler petek temizliği armağanevler petek temizliği fiyatları atakent petek temizleme atakent petek temizliği atakent petek temizliği yapan tesisatçı bağcılar petek temizliği bağcılar petek temizliği fiyatları beşyüzevler petek temizleme beşyüzevler petek temizliği beşyüzevler petek temizliği fiyatları büyükçekmece petek temizleme büyükçekmece petek temizliği fatih petek temizleme fatih petek temizliği halkalı petek temizleme halkalı petek temizliği halkalı petek temizliği fiyatları halkalı petek temizliği yapan tesisatçılar içerenköy petek temizleme içerenköy petek temizliği içerenköy petek temizliği fiyatları mehmet akif petek temizliği parseller petek temizliği petek temizliği nasıl yapılır sahrayıcedit petek temizleme sahrayıcedit petek temizlik firmaları sahrayıcedit petek temizliği fiyatları ümraniye atakent petek temizliği ümraniye atakent petek temizliği fiyatları ümraniye mehmet akif ilaçlı petek temizliği ümraniye mehmet akif kombi petek bakımı ümraniye mehmet akif kombi petek temizleme ümraniye mehmet akif kombi petek temizliği ümraniye mehmet akif kombi temizliği ümraniye mehmet akif makineli petek temizliği ümraniye mehmet akif petek temizleme ümraniye mehmet akif petek temizliği ümraniye parseller ilaçlı petek temizliği şişli petek temizleme şişli petek temizliği