Dikilitaş Petek Temizliği

Dikilitaş petek temizliği tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlar ile petek temizleme servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Dikilitaş Kombi Petek Servisi

Dikilitaş petek temizliği peteklerde kombi bakımı, yerden ısıtmalı peteklerde temizlik ve sıcaklık artışı için teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Duvara monte edilen peteklerdeki soğuk kalan kısımları ısıtmak içinde içteki kirliliği sıvı solüsyonlar ile çözünür duruma getirir ve cihazlar ile tahliyesini başlatırız. Olumlu ve hemen ısı artışı için birkaç hafta beklemenize gerek yoktur. Çalışma gün içinde bitirilebileceği gibi hemen ilk ısıtmada sıcaklığı artan ve problemi çözülen petekleri elde etmeniz mümkündür. Dikilitaş petek temizliği doğru ekipmanlar ve özel kaliteli nano temizlik sıvıları ile peteklere bakım yapmaktadır. Evdeki sıcaklığın düşmesinin önüne geçmek için peteklerdeki ısı değerlerini yükseltmek gerekir. Bunun için kombi derecelerine yükseltmek pek mantıklı değildir. 50 derecede bile zar zor ısınan petekler için bu şekilde devam etmeniz yakıt harcamalarında üst sınırlara yaklaşmanız anlamına gelecektir. Bizler ise solüsyonu cihazımızdaki sıvı tankına ekleriz. Biraz su ilavesi yapar ve havlupan giriş kısmı ile peteklere geçişini sağlarız. Sirkülasyon devam ederken, suyun devamlı peteklere girip, tekrar çıkması sağlanır. Tabi ki ara birim olarak cihazımızdaki elekte tüm kireç, pas ne varsa birikecektir. Bunun anlamı ise peteklerin daha fazla ısınmasını sağlamaktır.

Dikilitaş petek temizliği ile %20-%40 gibi oranlarda peteklerde yüksek ısılara ulaşabilirsiniz. Petekler için kullanılacak doğal gazı daha az tüketmek için de olumlu etkileri vardır. Eğer bireysel kombili binalarda petek bakımı yaptırırsanız, kumanda sizde olacağı için sıcaklığı şu andakinden daha düşük kombi dereceleri ile istediğiniz rakamlara çekmeniz daha kolay olabilir. Peteklerin sürekli soğuk kalması problemleri için bizi arayınız.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87