zeytinburnu yeşiltepe petek temizliği

Zeytinburnu Yeşiltepe petek temizliği firması olarak kalorifer borularını tıkayan ve içerisine yapışan nesneleri cihazla petek temizleme servisi vererek almaktayız. Soğuk kış aylarında ısıtmayan kaloriferlerin içerisinde zamanla çamur, kireç, pas ve tortu gibi maddeler oluşarak birikme yapar. Bu maddeler petek temizleme hizmeti alınmadığı sürece kaloriferin borularında sıkışarak sertleşir. Kaloriferin altının, üstünün ve orta kısmının ısınmamasına neden olur ve fazla doğal gaz faturası ödemenize yol açar. Kombinizin ayarını en yüksek seviyeye getirseniz bile alacağınız verim çok az olacaktır. Fazladan para ödeyerek az enerji kullanmış olursunuz. Bu tür problemlerden kurtulmanız için İstanbul’un her semtine servis göndermekteyiz.

Zeytinburnu Yeşiltepe Petek Temizleme Ustası

Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi petek temizliği son teknoloji robotlar ile kaloriferleri yerinden sökmeden kombi petek bakımı servisi veren firmayız. Petek temizlik cihazını kombiye en yakın kalorifere ya da banyodaki havlupana direkt bağlarız. Kaloriferin vanasını açarız ve kaloriferin iç kısmına basınçlı su aktararak kaloriferin içerisine tazyikli su aktararak kaloriferin içinde devir daim yaptırırız. Bu işlem sırasında petek vanaları kapalı konumdadır. Bu işlem kaloriferin içerisindeki maddelerin kabasını alıp bu işlemlerin daha kaliteli olmasını sağlamak içindir. Ardından cihazın içerisine kimyasal ilaç ilave ederek kaba pisliği alınan kalorifere devir daim işlemine tekrardan devam ederiz. Bu ilacımız kalorifer koruyucu özelliğe sahiptir ve hiçbir yan etkisi de bulunmamaktadır. Bu kimyasal sayesinde yabancı maddelerin oluşmalarını mani oluruz. Bu işlemler tüm kaloriferlerde sırasıyla devam eder.

Zeytinburnu Yeşiltepe petek temizliği işlem esnasında cihazın bağlanacağı yerin doğru tespiti oldukça önemlidir. Çünkü doğru yerden cihazı bağlamak temizleme işleminin çok daha etkili yapılmasını ve temizlik yapılan yerin kirlenmemesini sağlamaktadır. Yanlış yerin seçiminde temizlik esnasında evin kirlenmesi çok olasıdır. Bunun için bu işte uzman firmamızdan yardım almanızı öneriyoruz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87