Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Petek Temizliği

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden ilaçlarla petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Gop semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yıldıztabya Kombi Petek Servisi

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya petek temizliği kalorifer yıkama işlemleri için cihaz kullanarak birkaç saatte petekleri temiz hale getirebilir. Kirli suların bol miktarda olduğu peteklerde çok sayıda su geçiş kalitesini azaltacak maddelerin de ürediği anlamına gelecektir. Bunların tahliye edilmemesi sürekli olarak binaya sıcak su gelse bile aktarılamaması, soğuk kalan peteklerin aynı şekilde kalmasına devam etmesi anlamına gelecektir. Gaziosmanpaşa Yıldıztabya petek temizliği özel makineler ile içi simsiyah olmuş ve kirlilik oranı yüksek olan peteklerdeki ısı kaybını düzeltme çalışmaları yapmaktadır. Evin doğal gaz tüketim miktarını azaltmak mümkündür. Isınmak için kullanılan peteklerde ne kadar ısı sorunsuz geçmektedir? Pas, çamur ve kireç derken doldurulan petek kanallarındaki tüm alanların solüsyonlar ile temizlenmesi mümkündür. Solüsyon sabit duran petek atıklarının salınacak duruma getirilmesi sağlamaktadır. Yani petek diplerine doğru çöker. Biz petekteki suları basınçlı olarak tekrar basarız. O esnada sulardaki kirli yapılar cihaz mekanizmasında kalır. Çalışma içerisinde sıhhi kanallara dökülerek temizlenir. Petekten gelen kötü kokular gibi vakaları da bu çözmektedir.

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya petek temizliği en fazla 2 sene peteklerdeki ısınma kalitesini artırmaktadır. Isıtıcı cihaz veya merkezi ısıtma biriminden gelen sıcak suyun tam geçişken olarak peteklerde dolaşmasını sağlamaktayız. Mutlaka tesisat firması tarafından doğal gaz tasarrufu imkanlarının sunulması önemlidir ve %20 üzeri bu tür sonuçların alınması mümkündür. Peteklerdeki siyah suyu cihaz ile kirletmeden temizlemek önemlidir ve biz daha fazlasını sunuyoruz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87