küçükyalı petek temizliği

Maltepe küçükyalı petek temizliği yapan makine kimyasal kullanarak  petek temizleme , kombi bakımı servisi veren tesisatçı 25 TL adet başı petek bakımı yapıyoruz. Petek temizliği fiyatları adet başına göre değerlendiriliyor.

Küçükyalı petek temizlik yapan doğalgaz kombi şirket firmaları telefon numarası 0216 612 55 90 dir. Kombili ve merkezi sistemlerde petek temizlik işlemleri için bizi arayınız.

Küçükyalı Kombi Petek Temizlik İlanları

Küçükyalı petek temizliği uzak peteği açan, temizleyen servistir. Evin uzak odasındaki peteğin soğuk, ılık kalması sıklıkla oluşabilir. Örneğin, peteğin ortası, altı soğuk ise orada hava boşluğu veya kireç, pas gibi maddeler birikmiş olabilir. Peteğin reglaj ayarını yapma işlemlerini uygulasanız bile çözüm her zaman mümkün değildir. Peteğin havasını alıyorum, petek hala soğuk gibi pek çok durum müşterilerimizin başına gelmiş durumdadır. Fakat petek bakım makinesi ve solüsyonlu yıkama sıvısı ile sorunları çözebiliriz.

Küçükyalı petek temizleme uzaktaki peteği, kaloriferin içini temizleyen tesisatçıdır. Her firmada yüksek basınçlı temizleme cihazı yoktur. Basıncı düşüktür ve ne kadar solüsyon eklerle eklesin peteğin dibinde tortu yine birikmeye başlar. Bazıları ise daha çok petek temizlemek için makineyi gerektiği gibi çalıştırmayabilir. Asıl yapılması gereken petek sayısı fazla ise 2-3’lü gruplar halinde petek rekorundan bazıları kapatılarak tesisata solüsyon verilmesi ve çözünür duruma gelmesi ile tüm kir maddelerini almaktan geçmektedir. Sıcak kalorifer elde etmek için içinin tamamen temiz olması gerekir. Unutmayın ki kalorifer sıcak üflemiyor ise pas, kireç oldukça fazla olabilir. Termal kamera ile tutulduğunda bunu fark eder ve gerekirse petek kenarından da bağlantı yaparak o problemi direkt olarak çözüme kavuşturabiliriz.

Küçükyalı petek temizliği uzak petek ılık, soğuk sorunlarını sökmeden çözen servistir. İlk aşamadaki kirli suları devir daim ile içindeki kirleri alarak başlattığımız adımı, sonraki aşamada solüsyon ile alamadığımız kirlerin de çözünür duruma gelmesi ile işlemlere devam ediyoruz. Bu sayede petek içinde daha fazla alan su geçişi olmakla birlikte kalorifer sıcak su sistemleri içini koruyucu sıvı ile tamamen güvenilir, daha sıcak petekler, petekleri tasarruflu ısıtma gibi amaçlarınızı da elde etmenizde yardımcı olmaktayız.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87