esenler mimar sinan petek temizliği

Esenler Mimar Sinan petek temizliği firması olarak evin her yerini eşit ısıtmayan peteklerde kombi petek temizleme hizmeti vererek her odaya aynı yüksek ısıyı vermeyi amaçlamaktayız. Sık olarak kaloriferde ısınma problemi için kimyasal ilaç içerikli teknikler ile özel makinemizden aktarılacak basınçlı sular ile eksiksiz ve sökmeden temizlik hizmeti vermekteyiz. Kaloriferin az ısı vermesi kronik hale gelmiş ise zaman kaybetmeden düzeltilmesi gerekir. Kombi kullanıcıysanız makine parçalarının korunmasını istiyorsanız ya da kombinizin doğal gazı daha az tüketmesi için yöntemler arıyorsanız bizim önerdiğimiz servisi almanız gerekmektedir. Getireceğimiz makine ile kaloriferlerle bağlantı kurmamız gerekmektedir. Su püskürtülürken kimyasal ilaç da eş zamanlı gönderilmekle birlikte kirleri ve diğer yabancı maddeleri tam anlamı ile orada çözünecek duruma getirir. Orada yapışık durumda olan yabancı atıkların çok ufak olduğunu düşünün. Bu hale gelmesi ile basınçlı su makinemizin devir daim gücünü artırarak onu makinemizde kalacak şekilde sonraki adımlar tüm petek suyunun temiz hale getirilmesi için önemlidir.

Esenler Mimar Sinan Kombi Petek Temizleme Servisi

Esenler Mimar Sinan Mahallesi petek temizliği kaloriferdeki tıkanmaları petek temizleme makinesi ve kimyasal ilacın aktarılması ile çözünür duruma getirilmesini sağlamaktayız. Kısa bir süre içerisinde bu maddelerin kaloriferden alınması gerekmektedir. Yoksa yine kalorifer dibine çökmesi olasıdır. Bu nedenle güçlü basınçlı su makinesi kullanmaktayız. Genel olarak birkaç kaloriferdeki pisliğin alınması için bir saat yeterli olacaktır. Geriye kalan kaloriferler için aynı süreler ile işlemlerimizi sürdürürüz. Uzun süreli kalorifer ısıtma masrafını azaltma amacınız varsa bu servisi almanızı öneriyoruz.

Esenler Mimar Sinan petek temizliği hizmeti için her zaman yanınızdayız. Peteklere bakım yaptırmanın faydaları arasında doğal gaz harcamanızı azaltmayı örnek olarak gösterebiliriz. Fazladan tüketilen doğal gaz sorununu çözmek için bu hizmetlerimizi alabilirsiniz ve bu servislerin iki sene ömrü bulunmaktadır.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87