Samatya Petek Temizliği

Samatya petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak peteğinizdeki kireç ve tortuyu kimyasal ilaçlar ile temizlemekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Samatya Petek Temizleme Fiyatları

Samatya petek temizliği evdeki ısınmayan birkaç petekte onarım, temizlik yapmak veya komple tüm petekleri cihaz ile temizleme çalışmalarını sunma amacındadır. Şu andaki gelinen son nokta ile peteklerin kenar haznesinden tek tek sistemlere giriş yapabiliriz. Örneğin, petekte biriken kireçleri temizlemek mi istiyoruz. Solüsyon ekler ve çözünür kıvama getiririz ve onları tahliye ederiz. Samatya petek temizliği petekleri ısıtma garantisi vererek petek sayılarına göre fiyat belirleyerek işlemler yapmaktadır. Kombi, kalorifer tesisatına zarar vermeden kimyasal kaliteli ilaçlar ile peteklerde su ile yıkama çalışmaları yapıyoruz. Birikmekte olan maddelerin önlenmesi mümkün değildir. Çok az olduğu vakitlerde soğumalar da hafif olacaktır. Yani peteğin üst kısmında küçük bir bölge gibi düşünebilirsiniz. Ne zaman sıcaklık geçişi önünde daha büyük kireç, korozyon maddeleri, tortular birikmeye başlarsa artık soğumalar daha fazla yer edinmiş demektir. Hemen o peteklerin hangileri olduğunu görür ve petekler için temizleyici nano solüsyon aktarımı yaparız. Toz taneleri gibi küçük formlara dönüşür. Dakikada 100 litrenin üzerinde basınçlı su aktarımı ile tahliye ederken, temizleme faaliyetlerinde de bulunuruz.

Samatya petek temizliği yalnızca peteklerdeki suyu devir daim ettirerek kirliliği bitirmektedir. İşlemin son kısımlarında temiz şebek suyu ve koruyucu sıvılar da ilave edilmektedir. Peteklerde sıcaklık artışını elde etmek, kombi masrafını azaltmak, İstanbul’da en iyi petek temizleme tesisat firmasından destek almak, iki sene gibi uzun bir zaman tekrar bu teknik servis çalışmasına ihtiyacınız olmaması güzel değil mi?

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87