Ataşehir Örnek Mahallesi Petek Temizliği

Ataşehir Örnek Mahallesi petek temizliği firması olarak ısınmayan peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlarla ısıtmaktayız. Aynı  gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Ataşehir semtine servisimiz bulunmaktadır.

Örnek Mahallesi İlaçla Petek Temizleme

Ataşehir Örnek Mahallesi petek temizleme İstanbul kalorifer temizleme firması olarak solüsyon destekli ve hemen kanalları açılabilecek sistemler sunmaktayız. Mevcut yapıların içindeki sıcak su zamanla orada birikmelere neden olur. En basitinden kireç üretimini yazabiliriz. Zamanla su değişimi sırasında ve sonrasında balçık, tortu maddeleri petekleri sardığı zamanda sıcak su iletilemez ve peteklerin çoğu soğuk kalır. Ataşehir Örnek Mahallesi petek temizliği sertifikalı kimyasallar ile petek için hayati önemde olan kirlenmelerin arındırılması işlemi yapılmaktadır. Banyodaki bir peteğin sökülmesi ve havlupan kısmına gidiş dönüş olmak üzere petekleri temizleyebilecek makine hortumlarının takılması bu işlem için yeterlidir. Bazen kombi o da yoksa direkt peteğin kenarından da yapılabildiği gibi zeminden ısıtmalı peteklerde ise kolektör kısmı ile yine sisteme erişim açılır. Kirli su hemen dışarı alınır ve atılır. Ardından solüsyon eklenir ve biraz su ile bu yapılırken içteki kanal maddelerin zayıflaması sağlanır. Su berraklığı ve tortu gibi maddelerin gelmesinin azalması ve durması gibi süreçlerle zaten bu anlaşılır. Peteklerin tamamen temiz su ile dolması sağlanırken, farklı bir kimyasal ekler ve metal için aşınmalara karşı koruma yaparız.

Ataşehir Örnek Mahallesi petek temizliği her şeyi kuralına göre yapmaktadır. Deneyimli uzmanlarımız ilk ısıtma işlemini yaparken ısıları tekrar kontrol ederler. Kombi dereceleri artık eskisi gibi yüksek olmasına gerek yoktur. Eğer kombili dairede doğal gaz masrafını azaltma gibi aklınızda fikirler varsa bu tasarruf oluşturucu önlemler arasında sizin işinize yarayacaktır, çünkü %40 gibi tasarruf yapabilen müşterilerimiz var.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87