bağcılar kemalpaşa petek temizliği

Bağcılar Kemalpaşa petek temizliği firması olarak ısıtmayan ve sürekli soğuk kalan petekleri, petek temizliği makineleri ile eski ısısına geri kazandırıyoruz. Kaloriferlerin kullanım süresi, sıcaklığı ve içindeki havaya bağlı olarak içerinde çamur, kireç, pas ve tortu gibi problemler meydana gelmektedir. Petek içerisinde çamur oluşması genellikle en sık rastladığımız problemlerden bir tanesidir. Bu gibi olumsuz durumlar tesisat içerisinde yeterince ısınmama ve doğal gaz faturalarına daha yüksek tutarlar ödeme gibi istenmeyen sonuçları doğuracaktır. Kombi petek bakımı sürecinde kaliteli hizmet ve teknolojik makineler yardımıyla problemin çözülmesi gerekmektedir. Bu temizleme işlemlerinin zamanında yapılmaması durumunda kombi ve kaloriferlerde ciddi sorunların oluşma ihtimali çok yüksektir. Kaloriferleri kimyasal ilaçlar temizleriz. Bu aşamada kaloriferlere ve kombi tesisatına herhangi bir zarar gelmez. Koruyu kimyasallar ile de yeni oluşumların önüne geçilir.

Bağcılar Kemalpaşa Petek Temizleme Ustası

Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi petek temizliği işlemi sırasında kimyasal ilaçlar kullanmaktayız. Söz konusu olan kimyasal ilaçların asit içermemesi gerekmektedir. Çünkü asit içerikli ilaçlar kombinin içerisinde bulunan bazı metalleri eritebilir ve kaloriferlere de ciddi anlamda zarar verebilir. Bundan dolayı da kaliteli ilaçların kullanılması gerekmektedir. Bu da ancak işinde deneyimli olan ustalar ve kaliteli hizmet sunan tesisatçılar tarafından yapılır. Bazı tesisatçılar farkında olmadan ucuz ve kalitesiz ilaçlar kullanarak kalorifere ciddi anlamda zarar vermektedir. Ucuz olan bu kimyasallar kaloriferlere kısa zamanlık bir rahatlık verse de bir süre sonra aynı problem tekrardan ortaya çıkacaktır. Bu yüzden bu temizleme hizmeti aldığınız yerin kaliteli bir firma olduğundan emin olunuz.

Bağcılar Kemalpaşa petek temizliği kaloriferlere zarar vermeden ilaçla petek temizliği yapan servisiz. Eskiden temizleme işlemi esnasında kaloriferler sökülürken şuan elimizdeki cihazlar sayesinde hiçbir sökme işlemi yapmadan direkt olarak temizlemekteyiz. Bu makineler hem sizlere hem bize çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87