zuhuratbaba petek temizliği

Zuhuratbaba petek temizliği servisimiz soğuk kış aylarında peteklerin ısınmasına engel olan maddeleri robotla petek temizliği hizmeti vererek çözmektedir. Petek içi boruları temizleme servisiyiz. Kalorifer boruları nasıl temizlenir? Petek içi temizlik işlemleri yoğun basınçlı su akışı ile yapılır. Bunun ilaçsız yöntemi de vardır ama ilaçlı olanı tamamen petek içindeki tortu, çamur ve kireç gibi maddelerin çözünmesini sağlar. Zaten soğuma sebep olan da bu nesnelerdir. Kaloriferler sıcak ama ev ısınmıyor ise kalorifer tesisatı metrekare başına eksik döşenmiş olabilir ve bazı kaloriferlerde soğuma, ılıklık bile gözlenebilir. Eğer kombi kaloriferlere sıcak su vermiyor ise makinenin kontrolü, yabancı madde analizi ve kombi filtre temizliği gibi işlemler yapılabileceği gibi termal kameralı makine ile kalorifer ve duvar içlerine tutularak soğuma yerleri direkt bulunur. Çok sorunlu kalorifere direkt petek kenarından makine bağlanarak temizleme kimyasal ilacı ile basınçlı halde tamamen temizlenmesi sağlanır.

Zuhuratbaba Petek Temizleyen Firma

Bakırköy Zuhuratbaba petek temizliği cihazlı tıkanan petek açan firmayız. Petek ısıtma tesisatının sökülmesine gerekme kalmadan açılması için yüksek basınç su veren bir cihaz kullanırız. Sızdırma yapmadan hortumu havlupana bağlarız. Gerekirse eğer farklı bir bağlantı girişi ile de çalışmalar yapabiliriz. Tüm kaloriferler veya kaloriferlerin yarısı gibi sıralama ile suyun basınçlı olarak alınarak makinemizde birikmesini sağlarız. Orada birikir ve geri radyatörlere gönderilir. Bu sırada incecik kum tanesi kadar küçük olsa bile makinemizde çamur, kireç, tortu, pas ve diğer nesneleri toplarız. Bu kaloriferin kaba maddelerinin alınmasıdır. Makinenizim haznesine eklenecek kimyasal ilaç ile çok geçmeden tesisatın içindeki kalan cisimleri de toplayabiliriz.

Zuhuratbaba petek temizliği cihazla kalorifer tıkanıklığı açan ve doğal gaz tasarrufu oluşturan ekibiz. Garantili olarak doğal gaz tasarrufu sunmaktayız. Eğer hatalı olan bir kalorifer bağlantısı yoksa faydasını göreceksiniz. Tüm maddeler alındıktan sonra kalorifer içine daha fazla su ilave edilmesinden dolayı problemler çok geçmeden yok olacaktır.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87