Üsküdar Selimiye Petek Temizliği

Üsküdar Selimiye petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek bakımı servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Selimiye Petek Temizleme Fiyatları

Üsküdar Selimiye petek temizliği profesyonel ustalar ile radyatör soğumasını azaltmak ve durdurmak, iyi ısınmasını sağlamak için özel teknikler kullanmaktadır. Petekler için temizlik kimyasallarını kullanarak cihaz ile peteklerde yıkama yapma işlemleri uzun süredir firmamızca devam etmektedir. Adeta içi kireçler, tortular ile dolan bu nesneleri yok etmek aslında çok zorlu değildir. Üsküdar Selimiye petek temizliği tam performans çalışacak peteklerin elde edilmesi için tesisat temizliği yapmaktadır. Kirlenen petek içlerindeki kanallar oldukça dolu kıvama gelebilir. Petek boruları iletişim kanalı gibidir. Buraya sıcak su ulaşamazsa zaten soğukluk sonrakileri etkiler. Peteğin ortası, üstü, altı soğuk kalıyorsa orada ya hava birikmiştir ya da su kirliliği ve kireç gibi faktörlere bağlı olarak birikmeler oluşmuştur. Sağ kısımdaki hazneye iki kablo ekler ve cihaza bağlarız. Soğuk kalan peteklerin için temizleyici sıvı aktarımını uygularız. Çözünmeler hemen başlamasına karşın basınçlı su aktarımı ile hemen kalorifer içinde atıkların kalmasına izin vermeyiz. Bazen ise tüm peteklerin yarısı açık duruma getirilip, yalnızca oraya havlupan ile aktarım yaparız. İşlemlerin süresi 1 saati biraz geçmektedir. İki tur halinde tüm peteklerin her alanının tertemiz duruma getirilmesi hemen yapılabilir.

Üsküdar Selimiye petek temizliği kapalı devre içindeki suyun daha performanslı ısınması için eksik kalan işlemleri tamamlar. Şebeke suyu gibi içerisi temiz ve özellikle koruyucu sıvı eklemesi bulunan peteklerde kolay kolay korozyon riski olmaz. Doğal gaz yakıtı kullanımında tasarruf elde etmek istiyorsanız, pek çok müşterimizin %20-%40 aralığında bu oranı yakaladıklarını söyleyebiliriz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87