altınşehir petek temizliği

Altınşehir petek temizliği firması olarak peteğin ısınmasını engelleyen maddeleri robotla petek temizliği servisi vererek kaloriferden dışarı atmaktayız. Çoğu petek tesisatındaki kireç, pas ve tortu gibi nesnelerin temizlenmesi için deneyimli ustalara sahibiz. Merkezi ısıtma sisteminden gelecek sıcak suların kaloriferi ısıtmaması önemli bir problemdir. Başka dairelerin ısısı sizden birkaç derece fazladır ve sizin daireniz daha az ısıtıyorsa bunun nedeni bazı kirlenmeler olabilir. Biz zaten termal kamera ile ısı analizine başladıktan sonra hani peteklerde tıkanma var hepsini görmüş olacağız. Kaloriferdeki ısı kaybını ortadan kaldırmak ve daha sıcak olmasını sağlamak için havlupan girişi ile makinemizi kurarız. Kimyasal ilaç ilave edilmesi ile kalorifere geçmesi sağlarız. Çözünmeler olur basınçlı sular ile pisliği cihazda kalacak şekilde dışarı almaktayız. Çok geçmeden bazı koruyucu ilaçlar ile son aşamalara geliriz.

Altınşehir Kombi ve Petek Temizliği

Başakşehir Altınşehir petek temizliği tortu, kireç ve pas gibi daha pek çok maddeyi kimyasal ilaçlar ile dışarı almaktayız. Sırf bu nesneler için üretilen kimyasal ilaçlar vardır. Bir dairede analiz yaparız. Birkaç tanesinde problem var ve geri kalanında sorun yoksa o problemli kısımlara tek tek makineyi bağlayarak kimyasal ilacın tamamen maddeleri ufak kıvamına getirmesini sağlarız. Devir daim ünitesi ile bu en uzaktaki kalorifer içindeki suların bile aynı yolu kullanarak havlupan gibi çıkış haznesinden dışarı alınması sağlarız. Maddeler makinemizde kalırken, arıtılarak kalorifere geri gönderilir. Bu geçici bir işlemdir. Çalışmamızın bitişine doğru temiz suyu ve onla beraber kalorifer içlerinde oluşabilecek korozyona karşı kimyasal sıvıları da ekliyoruz. Sonraki kullanımlarınızda sıcaklık farkını tam istediğiniz gibi göreceksiniz.

Altınşehir petek temizliği işçilik maliyetinin çok az olduğu profesyonel makineler ile destek vermekteyiz. Makinelerdeki pis suyun dışarı alınması ile artık sıcaklık dereceleri artacaktır. Doğal gaz harcamalarını düşüren metot olmasından dolayı faturalarınız düşebilir.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87