tozkoparan petek temizliği

Tozkoparan petek temizliği firması olarak rahat ve sıcak bir kış ayı geçirmek için petek temizliği servisimizi almanızı sizlere önermekteyiz. Kalorifere hasar vermeden pis suyu değiştiren firmayız. Kaloriferin içerisinde sürekli hava kalıyor ise kenar kısmından alınabilir. Pis su çekilip arıtılıp geri ilave edilebilir. Fakat kireç ve tortu tabakaları bu şekilde alınamaz. Yapışkan kıvamdadır ve oldukça geniş alan kaplamışlardır. Isının oluşmasında oldukça büyük engeldirler. Kaloriferde doğru ayarlar yapılmış olsa bile verim alamazsınız. Yapılması gereken makinemizdeki su tankına temizleyici sıvı kimyasal ilaç ilave edip hortum ile kalorifer bağlantılarını yapıp, ana bir bölgeden veya tek tek sistemi yıkamaktır. Yıkama esnasında tüm oluşum ve kir alanları makinemizdeki birikir ve güçlü devir daim işlemleri ile bunu başarmaktayız.

Tozkoparan Petek Temizleme Fiyatları

Tozkoparan petek temizliği kaloriferlere sıcak su gelmemesi şikayetini durduran servisiz. Kombi kaloriferlere sıcak su göndermiyor ise su pompalama bölmesinde tıkanma olabilir. Kalorifer pisliği kombiye doğru gelir ve suyun akışını kesebilir. Bazen ise kalorifere dokunup soğukluk geliyorsa problemlerin arkasında çamur, kireç ve tortu gibi maddeler vardır. Tutulacak bir termal kamera ile en çok nerede problem olduğu dikkatlice bulunabilir. Sonrasında tesisata takılacak sızdırmaz iki hortum ile su ile birlikte tüm pislenme tabakaları dikkatlice alınmaktadır. Aktarılacak kalorifer içini yıkayan kimyasal ilaç ile kaloriferin içindeki alınmayacak kadar sert ve yerleşmiş kir tabakaları dikkatlice çözünmekte ve makinemizdeki filtre kısmında kalmaktadır.

Tozkoparan petek temizliği kaloriferin altı ve üstü soğuk problemlerini çözen tesisatçıyız. Sırf kirlenme problemin kaynağı olmayabilir. Tesisatın yanlış monte edilmesi, kaloriferli evin odalarının soğuk kalması problemlerini oluşturabilir. Cihaz arızası, kireçlenen petekler ve daha birçok konular analiz edilir ve sizden onay alınması ile düzeltilmesine geçilir.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87