Emniyetevler Petek Temizliği

Emniyetevler petek temizliği yapan tesisatçı firması olarak peteğinizi yerinden sökmeden çamur ve tortuyu kombi petek bakımı servisi ile temizliyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kağıthane semtine hizmet vermekteyiz.

Emniyetevler Petek Temizleme Fiyatı

Emniyetevler petek temizliği azami dikkate sahip olan ustalarımız ile sayıları ne olursa olsun peteklere bakım yapmaktadır. Kolay taşınabilen elektronik cihaz ile petek soğumalarının giderilmesi işlemi yapmaktayız. Bir su borusu düşünün. İçi atık dolu ve onların ismine kireç, çamur diyelim. İçinden sıcak su geçmekte ve bu nesneler o yolun büyük kısmını tıkamış, peki devamındaki sistemler soğuk kalmaz mı? İşte o kanalların kırılmadan cihaz kullanarak içteki maddelerin alınmasını sizlere anlatmak istiyoruz. Emniyetevler petek temizliği tek bir bağlantı kısmı ile kalorifere bağlantısını yapar. Havlupan panelini herhalde bilmeye yoktur. Ustalarımız onu söker. Cihaz banyoya taşınır. Sular çekilir ve cihaza kadar gelir. Aynı anda hem arıtılır hem de içteki pislikler makineye yerleşir. Ardından çok hızlı şekilde geri sistemlere verilir. Bu işlemin özeti değildir. Asıl işlem petekler için kullanılacak temizleme ilaçları aşamasında yatmaktadır. Solüsyon aktarımını yine cihaz tankına döküp yaparız. Bu sefer biraz köpüklü olmak üzere yine sistemlere gider. Nereye geçerse oradaki maddeleri çözünür kıvama dönüştürür. Yine su basılması ile ilk aşamadaki alınamayan maddelerin alınması sağlanır ve bu da ortalama 45 dakikadır.

Emniyetevler petek temizliği %30’lu değerlere yakın ısı artışının yanı sıra tasarruf da sunmaktadır. Fabrika, toplu konut, ofis veya evdeki peteği ısıtan cihazın tükettiği doğal gaz miktarında düşüş hedeflemekteyiz. Yerleştirilecek kimyasal çalışma sonrasında tamamen alınacaktır, yalnız bizler peteğin içinde yer alan metalleri de koruma amaçlı farklı kimyasal ekleyerek yine sizleri düşünmekteyiz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87