mahmut şevket paşa petek temizliği

Mahmut Şevket Paşa petek temizliği firması olarak soğuk mevsimlerde ısıtmayan peteklerinizin temizliği için kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Kış mevsiminin en büyük problemlerinden biri kaloriferlerin verimsiz bir şekilde çalışarak konutun yeterli bir şekilde ısınmamasına neden olmaktadır. Bu sorunun çözümü de kolay olmasına rağmen pek ilgi gösterilmemektedir. Kaloriferler uzun zaman temizlenmediğinde içerisindeki su kireç ve tortu oluşturmaktadır. Oluşan yabancı maddeler suyun düzenli bir şekilde akmasına engel olmakta ve kaloriferin sıcaklığını düşürmektedir. Genellikle eski konutlarda su ve petek tesisatı çürümektedir. Bu oluşan çürümeden dolayı da boru içerisinde daralmalar meydana gelecektir. Bu daralmadan dolayı da zamanla petek boruları tıkanacaktır.

Mahmut Şevket Paşa Petek Temizleyen Tesisatçı

Şişli Mahmut Şevket Paşa petek temizliği işlemini son teknoloji cihazlar ile yaparız. Bu cihazlar ile yapılan temizliği sizlere adım adım anlatabiliriz. Makinemizi havlupana ya da banyodaki peteğe bağlarız. Ardından kaloriferin içerisinde hava ve su kalmadığına emin oluruz. Cihazımızın su tankı kısmına su ilave ederek kalorifer vanasını açarız. Kalorifer içerisinde devir daim işlemi yapılır. Bu devir daim işlemi belli bir süre devam eder ve kaloriferin içerisindeki yabancı nesnelerin kabası alınır. Bu işlemde yapıldıktan sonra kaloriferin içerisine kimyasal ilaç ilave edilir. Bu ilaç eklendikten sonra yine belli bir süre devir daime devam edilir. Bunun nedeni ise bu ilacın kaloriferin her yerine erişmesini sağlamaktır. Bu işlemler sırasıyla tüm kaloriferlerde devam eder. Kombinin de alt tarafında bulunan filtre temizliğini yapmaktayız.

Mahmut Şevket Paşa petek temizliği petekteki kirlenmeler için temizlik işlemleri yapmaktayız. Peteğin alt tarafları sıcak, üst taraflarının da ılık kalmasının önünde yabancı nesneler gibi belirtiler varsa bunları hemen yok edebiliriz. Profesyonel hizmetleri sizlerde bizden almak istiyorsanız sitemizdeki numaralardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87