Şişli Kaptanpaşa Petek Temizliği

 

Şişli Kaptanpaşa petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlar ile kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak  Şişli semtine servis vermekteyiz.

Kaptanpaşa Kombi Petek Temizleme

Şişli Kaptanpaşa petek temizliği doğal gaz, kalorifer peteklerindeki tüm soğuma nedenleri profesyonel firmamız tarafından araştırılabilir. 4 mevsim İstanbul’da her gün radyatör soğumasını gidermek için akılcı çözümler sunmakta ve kırmadan, zararsız çözüm sunan temizlik robotlarından yararlanmaktayız. Şişli Kaptanpaşa petek temizliği en başarılı kalorifer temizleme işlemlerini sunma amacındadır. Petekleri temizlemek gerekli midir? Ne zaman yapılması gerekir? Soğuma belirtileri gerek ısıtma sisteminin yüzeylerinde gerekse evinizdeki termometreden belli olacaktır. Daha önce bu kadar fazla soğuma yaşandığı görülmemiş ise kombilerin ısı değerleri örneğin 40’dan 50’ye yükseltilmesine rağmen henüz pek bir değişim yoksa bizleri arayınız. Aslında iki sene randıman alabileceğiniz bir işlemdir. Havlupan banyoda bulunmaktadır. Sırf bu hat ile tüm ısıtma sistemi içine temizleyici sıvıların aktarımını yapabiliriz. %40 gibi büyük bir ısı tasarrufunun anahtarı belli ölçekler ile peteklere sıvı çözücü solüsyon aktarımı yapılması ve belli bir seyrelti ile içindeki tüm birikinti sebeplerini dağıtmasıdır. Yakındaki petek sıcak fakat uzaktaki ılık veya soğuk sebebi nedir? Yakındaki peteklerden sonraki hatlarda kireç ve pas gibi maddeler çoğalmış ve su akışını azaltmış demektir. Biz de bahsettiğimiz cihaz ile tamamen tahliye edebiliyoruz.

Şişli Kaptanpaşa petek temizliği kirlenen petekleri zararsız temizlemektedir. Petek içinde maksimum temiz su olsa bile içindeki kirlilik nedeni ile yine ısınmayacaktır. Biz bu problemi ortadan kaldırırız. Tam kapasite su doldurur, ayrıca radyatörde korozyon engelleyici, durdurucu, metali eritmeyecek hatta koruyucu sıvılar enjekte ederiz ki tamamen sorunsuz iki sene geçirebilin diye bunu uygularız.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87