ferahevler petek temizliği

Ferahevler petek temizliği firmamız petek tesisatında biriken ve ısınmaya engel olan atıkları temizlemek için cihazla petek temizliği işlemleri yapmaktadır. Evlerimizde ısınma ve soğutma sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası olan petekler, zamanla toz, kir ve kireç birikintileri ile tıkanabilir, bu da ısı verimliliğini düşürebilir. Bu işlem için ilk adım, peteğin soğuk olma gerekliliğidir. Bu işlemi petek sezonu başlamadan ya da bittikten sonra gerçekleştirmek en iyisi olacaktır. Ardından, peteklerin vanaları ve petek sisteminizi kapatın. Bu, su sızıntılarını önlemek için önemlidir.

Ferahevler Petek Temizleyici Usta

Sarıyer Ferahevler petek temizliği işleminde peteğin içerisinde biriken kirleri temizlemek için petek temizleyici ürünler kullanabiliriz. Bu kimyasal, iç yüzeyde biriken kireç, pas ve tortuları çözer. Kimyasal ilacı peteğin içine dökeriz ve bir süre bekleriz. Daha sonra peteği durularız ve içini basınçlı temiz su ile yıkarız. Peteğin tekrar yerine monte ederiz ve vanaları açarız. Isıtma sistemini tekrar çalıştırın ve kaloriferin sızıntı yapmadığından emin oluruz. Ardından peteğin ısınmasını bekleriz ve ısınınca petek vanalarını ayarlayarak sıcaklığı kontrol ederiz. Petek temizliği, ısıtma sisteminizin verimliliğini arttırır ve enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca, temiz bir petek evde daha sağlıklı bir hava kalitesi sunar ve ısınma maliyetlerini düşürür.

Ferahevler petek temizliği işlemi ısıtma sistemlerinin bakımında oldukça önemli bir adımdır. Peteklerin düzenli olarak temizlenmesi, daha verimli çalışmasını sağlar ve uzun ömürlü olmasını destekler. Bu adımları izleyerek, evinizin petek sisteminin sorunsuz çalışmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet sitemizde yer alan numaralardan bizler ile iletişime geçmek olmalıdır.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87