şişli petek temizliği fiyatları

Şişli petek temizliği fiyatları ne kadar ? Şişli bölgesinde petek temizleme yapan ustaların telefon numarası 0533 355 94 93 tür. Şişli petek temizliği için bizi arayarak randevü alabilrisiniz. Petek adet sayısına göre fiyat veriyoruz 4 petekli bir daire 100 TL ondan sonra her petek için 25 TL fark alıyruz.

Petekler Nasıl Temizlenir ?

Sadece tek bir petek sökerek makine sisteme bağlanıyor bu genellikle banyo kısmında bulunan havlupandan yapılmaktadır. İlaçlı su ile tüm tesisat temizlenir daha sonra durulama yapılır. En son işlem olarakta kombi filtresi temizlenmektedir.

Şişli petek temizliği fiyatları 100 TL den başlamaktadır bu 4 adet peteğe kadar olan kısımın ücretidir daha sonra evdeki petek adetine göre ekstra 25 TL ücrete eklenmektedir.

Şişli petek temizliği kalorifer tesisat sıcaklığını artıran servistir. Her sene kalorifer, kombi bakımı yapılması ile Kış aylarını daha rahat ve sıcak yaşayabilirsiniz. Kaloriferin içindeki temiz suyun kirlenmesi, kireç, çamur bağlaması tesisatın ısınma kalitesini oldukça düşürmektedir. Maalesef bunu önemsemeyen pek çok kişi merkezi ısıtmadan veya kombiden yüksek ısı gelmesine rağmen yeterince sıcaklık elde edememektedir.

Şişli petek temizleme fiyatları için bizimle iletişime geçiniz kalorifer tesisatını ilaçla yıkama yapan firmadır. En sorunlu ve soğuma yapan peteğin kenarına takılacak makinemiz hortumu ile petek vanalarının kapatılması sonucunda tek tek kalorifer peteğini ilaçla sökmeden yıkama işlemlerini yapabiliriz. İlaç, sıvı solüsyon olup zararı olmadığı gibi içindeki tüm kireci, pası tamamen basınçlı su oluşturan makinemiz tarafından alınması ile soğuma yapan pek çok alan düzelecektir. Peteğin durulanması, filtre temizliği, peteğe koruyucu kimyasal eklenmesi, kombi bakımı, peteklerin havasının alınması, peteğin ısıtılarak test edilmesi ve evinizde hiçbir yeri kirletmeden kaloriferin temizlenmesi işlemlerini sizlere cüzi fiyatlar ile sunmaktayız. Panel, alurad, buharlı, döküm, kalorifer temizliği, kombi bakımı gibi sayısız işlemlerimiz de fiyatlarımız oldukça ekonomik ve bu çalışmayı almanız ile birlikte tesisatınızdan uzun süre verim alabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler

abbasağa kombi petek bakımı abbasağa petek temizleme abbasağa petek temizliği arağaevler kombi petek bakımı armağanevler petek temizleme armağanevler petek temizliği armağanevler petek temizliği fiyatları atakent petek temizleme atakent petek temizliği atakent petek temizliği yapan tesisatçı bağcılar petek temizliği bağcılar petek temizliği fiyatları beşyüzevler petek temizleme beşyüzevler petek temizliği beşyüzevler petek temizliği fiyatları büyükçekmece petek temizleme büyükçekmece petek temizliği fatih petek temizleme fatih petek temizliği halkalı petek temizleme halkalı petek temizliği halkalı petek temizliği fiyatları halkalı petek temizliği yapan tesisatçılar içerenköy petek temizleme içerenköy petek temizliği içerenköy petek temizliği fiyatları mehmet akif petek temizliği parseller petek temizliği petek temizliği nasıl yapılır sahrayıcedit petek temizleme sahrayıcedit petek temizlik firmaları sahrayıcedit petek temizliği fiyatları ümraniye atakent petek temizliği ümraniye atakent petek temizliği fiyatları ümraniye mehmet akif ilaçlı petek temizliği ümraniye mehmet akif kombi petek bakımı ümraniye mehmet akif kombi petek temizleme ümraniye mehmet akif kombi petek temizliği ümraniye mehmet akif kombi temizliği ümraniye mehmet akif makineli petek temizliği ümraniye mehmet akif petek temizleme ümraniye mehmet akif petek temizliği ümraniye parseller ilaçlı petek temizliği şişli petek temizleme şişli petek temizliği