Abbasağa Petek Temizliği

Abbasağa petek temizliği yapan tesisatçı firmamız ilaçla petek temizleme servisi verip petekteki kireç ve tortuyu temizlemekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet vermekteyiz.

Abbasağa Petek Temizleme Fiyatları

Abbasağa petek temizliği petek tesisatı yıkama işlemleri yapmaktadır. Petekleri yerlerinden oynatmadan ilaçlı solüsyonlar ile petek tesisatında biriken kireçleri, çamurları ayrıştırmak ve temizlemek mümkündür. Berrak renkte petek sularını elde etmek ve özellikte petekte hava bırakmayacak, peteklerin hepsine tam kapasite su aktarımı yapabilecek çalışmalar dizisini sizlere sunuyoruz. Abbasağa petek temizliği kirli suların cihaz ile alınması, yüksek basınçlı su oluşturabilecek pompalar ile peteklere su salınımları ile temizleme yapmaktadır. Kimyasallar eklenerek tekrar yıkanması, içerideki suyun devir daim ettirilmesi, zeminden ısıtmalı petekler için koruyucu sıvı eklemesi yapabilecek bir tesisat firması olduğumuzu da eklemek istiyoruz. Bu işlemi petekler içinde uygulamakta sorun yoktur. Genellikle aktarılacak solüsyonların tabakaları, tortuları zayıf hale getireceği ve daha rahat tahliye etmemizi sağlayacağı açıktır. Ne kadar yoğun petek kirlenmesi, tıkanması olursa olsun garantili olarak cihazlarımızla sizlere en iyi şekilde çalışacak düzeyde işlemler sunuyoruz.

Abbasağa petek temizliği merkezi sistem kirlenmesi için temizlik işlemleri yapmaktadır. Kazanda üretilen sıcak suyun alt katlarda sıcak, üst katlarda ılık kalmasının önünde kirlilik gibi belirtiler varsa bunları hemen yok edebiliriz. Tesisat içinde bırakılmayacak düzeyde tüm kirlenmeleri aldığımızda zaten ısıtma maliyetlerinde gerileme olacağını da görmeniz mümkündür. Su ısıtma kazanındaki ısı performansının düşmesinin nedeni kireç kaplı iç katmanlarının olmasıdır. Onları ve diğer maddeleri tamamen ortadan kaldırmamız ile alakalı filtre kirlenmeler, vana ve ek parçaların da kullanım ömürleri uzayacaktır.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87