Sultangazi Yunus Emre Petek Temizliği

Sultangazi Yunus Emre petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlarla peteğinizi yerinden sökmeden kombi petek bakım servisi veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultangazi semtine hizmet vermekteyiz.

Yunus Emre Petek Temizleme Servisi

Sultangazi Yunus Emre petek temizliği kirlenmeye bağlı verimi düşen kombileri düzeltmede etkin adım olan kalorifer içindeki pis birikintileri temizlemektedir. Bakımı fazla zaman almaz yalnız çalışma verimliliği uzun sürmektedir. Aylık gelen doğal gaz faturasını az ödeme gibi düşünceleriniz varsa ve bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz. Sultangazi Yunus Emre petek temizliği çamur, tortu ve kirecin doldurduğu hazneleri tertemiz yapmaktadır. Çamurlaşma ve tortu tabakaları peteklere doldukça orada soğuma yapar çünkü sıcak su iletilemez. Petek vanalarını ne kadar açarsanız açın sonuç hiç değişmeyecektir. Bizim yaptığımız ise kanallardaki tüm kirli kısımları bazı testler ile bulmak ve oralarda cihaz haznesi ile aktarılacak solüsyonun işe yaraması için biraz beklemektir. Sabit duran çok sayıda petek kiri ilaçlı solüsyon ile suda salınmaya başlamaktadır. Hemen buradaki suları alır ve geri peteklere veririz. Bu esnada cihaz içerisinde kirlerin birikmesi sağlanır. Devir daim ünitesi gücü dakikada tam 100 litre olup, hızlı bir temizlik ortaya koymanın en güzel yönlerinden bir tanesidir.

Sultangazi Yunus Emre petek temizliği zemine döşenmiş peteklerin daha iyi yanması, ısınmasını sağlamak için veya alüminyum petek panelinin altı veya üstündeki soğukluk problemini gidermek için en iyi çözümler sunar. %30 gibi hatta daha büyük oranlarda ısı tasarrufu yapmanızın önünü açmaktayız. Peteklerde sıkışan sıcak suyun tam kapasite ve verimlice dolaşımına fırsat tanıyoruz. Peteklere bağlı kombinin arıza yapma ihtimalini düşürmek içinde güzel bir yöntemdir.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87