Ataşehir İnönü Petek Temizliği

Ataşehir İnönü petek temizliği tesisatçı firması olarak makineli cihaz ve kimyasal ilaçlarla peteğinizdeki kireç ve tortuyu temizliyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

İnönü Petek Temizliği Firması

Ataşehir İnönü petek temizliği petek sayılarına göre en uygun fiyatlar ile hizmet veren firmadır. Petek panelleri, alüminyum peteklerde soğuma şikayetleri için tesisat firmamız ilaçlı sıvı solüsyon aktarımı ile peteklerde etkin temizlik yapmaktadır. Uzmanlık gerektiren hizmet olmasından dolayı, en iyi sonuçları getirmek için petek içindeki tüm kirleri alanında birinci sınıf ilaçlı temizleyiciler ile gidermekteyiz. Ataşehir İnönü petek temizliği kalorifer peteğinde oluşan kireç, taş, tortu maddelerini cihaz ile solüsyon aktarımıyla tamamen temizlemektedir. Petek için ısı testi yapıldıktan sonra direkt peteğe takılacak birkaç cihaz hortumu ile kimyasal sıvıyı aktarmaya başlarız. Petek derecesini yükseltmek için bu kirli yapıların çözünmesi ve su basılarak çıkartılması gerekir. Petek içindeki suların dışarı akacağı ve evi kirleteceği gibi düşünceler aklınızda olmasın çünkü tüm önlemler alınmış olacak. Peteklerin üstü hep soğuk gibi problemler içinde bu çok önemlidir. Çalışma süresi sırasında yeterince maddeleri tahliye edince bu sefer eklenecek solüsyonlar ve temiz su ile korunacak duruma getiririz. Petek su kaçağı onarma işlemlerinde sıvı türevde kapatıcılar ile sızma yerlerindeki akıntıyı da tam olarak bitirmekteyiz.

Ataşehir İnönü petek temizliği müstakil evde, apartman dairesinde hesaplı doğal gaz tüketiminin önünü açmaktadır. Neden ihtiyaçtan fazla doğal gaz tüketmek isteyesiniz ki? Bu çalışma yapılmadan önceki kombi derece ayarlarını unutmayınız. O ayarların fazla geldiğini düşünerek birkaç derece azaltmanız bile %40 gibi tasarruflu sonuçları almanıza yardımcı olacaktır.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87