yeşilpınar petek temizliği

Yeşilpınar petek temizliği firmamız peteklerin içerisinde biriken tortu ve kireç gibi oluşumları cihazlı petek temizliği ile çözmektedir. Kış aylarında petek ve soba ile ısınmaya çalışırız. Ama sobalar biraz eskidiği için peteklerin kullanımı daha yaygınlaşmıştır. Petekler kullanımı fazla olduğu zaman , gün geçtikçe içerisinde farklı oluşumlar biriktirir. Bu oluşumlar kireç , tortu , pas ve çamur gibi oluşumlardır. Peteğin içerisindeki suyun kullanımı fazla olduğu zaman içerisinde bu tür yabancı maddeleri meydana getirir. Petek temizliği bakımının yapılması demek bu maddelerin peteğin içerisinden atılmasını sağlamak ve ısınmayan peteğin tekrardan ısınmasını sağlamak demektir. Peteğin ve kombiden tekrardan yüksek verim almak istiyorsanız en kısa sürede bu soğuk zamanlarda bizlerle iletişime geçiniz.

Yeşilpınar Petek Temizliği Fiyatları

Eyüp Yeşilpınar petek temizliği profesyonel ustalar ve cihazlar ile yapılmaktadır. Makineli petek temizliği işlemlerinde teknoloji kadar usta becerisi de önemlidir. Petek temizleme işlemi hem makinelerle hem de petek temizleme ilacı ile yapılır. Bu işlemlerde petek temizleme ilacının payı yüksektir. Çünkü bu ilaç hem peteğini temizlediğimiz zaman hem de temizleme işlemi bittikten sonra petek koruyucusu olarak görev yapmaktadır. Petek temizleme makinesinin su haznesine koyulan ilaç peteğin içerisine verildikten sonra peteğin içinde devir daim yaparak peteğin içerisinde çalkalanır. Böylece bu ilaç petek tesisatın her yerine ulaşarak hiçbir yerde böyle oluşumların bir daha karşımıza çıkmamasını sağlar. Petek temizliği işleminin en az 2 yılda bir yapılması gerekmektedir. Çünkü 2 yılın sonunda bu yabancı maddeler tekrardan baş göstererek peteğin tekrardan ısınmasına engel olacaktır.

Yeşilpınar petek temizliği firması olarak bizlerle günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz. Haftanın her günü çalışan robotlu petek temizliği ustalarımız günün her saati evinize ve iş yerinize servis verebilir. Bünyemizde petek temizliğine ait tüm alet ve cihazları taşımaktayız. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi kombi petek temizliği işlemini geciktirmeden en kısa sürede yapmanızı tavsiye ederiz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87