Sarıyer Aydınevler Petek Temizliği

Sarıyer Aydınevler petek temizliği firması olarak kimyasal ilaçlar ile peteğinizi yerinden sökmeden ilaçla petek temizliği servisimiz bulunmaktadır. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sarıyer semtine hizmet vermekteyiz.

Aydınevler İlaçla Petek Temizleme

Sarıyer Aydınevler petek temizliği nano petek temizleyici sıvılar ile tüm petek şebeklerine girerek kirlerin çözünmesini sağlamaktadır. Yapışmış ve çok sayıda alan kaplayan dıştan görünmeyen peteğin daha soğuk kalmasına neden olan sorun kireç, pas, tortu gibi maddelerdir. Tertemiz suyu peteklere ekleseniz bile zamanla mutlaka kirlenmeler ve bahsettiğimiz türevler olacaktır. Bunlar tamamen sıcak suyun geçişine set çekmekte ve soğumalara neden olmaktadır. Sarıyer Aydınevler petek temizliği özel kimyasal sıvılar ve cihazlar ile aynı gün tüm binanın, apartmanın kalorifer tesisatı bakımı, temizleme işlemlerini yapabilir. Risk almadan tamamen işi uzmanına bırakmaya ne dersiniz? Ekibimiz bina içi kontrolleri yaptığı sıralarda özellikle termal kamera kullanımı sırasında sıcaklık değerlerini bir kenara not edecektir. Bazı petekler son derece sıcak, bazı petekler ılık veya soğuk gibi vakaları bilirsiniz. Özellikle hangilerine yoğunluk göstermemiz açısından önemli bir tespittir. Plakalı, alüminyum veya farklı petek türlerine tek tek bağlanabiliriz. Havlupan bölmelerinden de sisteme erişimimiz çok kolaydır. Sıvı solüsyon bu katmanlara geçtiği andan itibaren toz zerreciği gibi su içinde salınmasını sağlar. Suyun dakikada 10’larca litre hızında devir daim ettirilmesi ile tüm kirler tamamen cihazımızda kalacaktır.

Sarıyer Aydınevler petek temizliği İstanbul geneli petekler için özel servis firmasıdır. Peteklerin üstü sıcak, alt kısmı soğuk mu? Petek boruları ılık mı kalıyor? Peteklerde ısı testi yapılarak başlanılan ilk adım nano temizleyiciler ile tüm kirlerin dışarı alınması ile petek derecelerinin zarar vermeden yükseltilmesi işleminin uygulanmasını sağlamaktadır. Petekleri ısıtırken faturaları düşürmenin formülünü de bu çalışma ile desteklemekteyiz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87