Tantavi Petek Temizliği Fiyatları

Tantavi petek temizliği fiyatları adet başı 25 TL olup yerden ısıtma petek temizleme fiyatı ise m2 cinsinden hesaplanmaktadır. Petek temizliği fiyatları bakımından en uygun çözümler sunan firmamız aynı gün içinde servis vermektedir.

Tantavi Kombi Petek Bakımı

Ümraniye Tantavi petek temizleme ve radyatör temizliği açısından en uygun rakamları sizlere sunuyor. Ürünlerimizdeki ana konsept çözücü maddeleri kullanmak ve bunları suyun elektrik enerjisi ile tazyikli olarak gönderilmesi, kirli olanların dışarı alınarak filtreden geçirilmesi esasları ile yapılmaktadır. En hesaplı ve yerli malı radyatör kireç pas temizleme cihazları ile tıkanan bölgeleri eskisi gibi güzergahlarını açarak ısınan suların tekrar devinim yapmasını sağlayabiliriz. Tantavi petek temizliği her zaman sınıfında en iyisi olan mükemmel bir çalışmayı sizlere sunuyor. Her tatlı suyun dolduğu ve ısıtma amacının olduğu herhangi bir sistemde suda kireç oluşabilir. Metal aşındıracak forma bile ulaşabilir. Yalnız asitli içeriğe sahip olmayan temizleme kimyasalları ile herhangi bir metal aşınmasına maruz kalmadan hızlıca iç güvenliği sağlayabiliriz. Çalışma süresi 2-3 saat gibi zaman içinde yapılmaktadır. Binanızda kombi veya yoğuşmalı kazan olsa bile uygulanmasında bir sakınca yoktur. En çok bizlere yöneltilen ise yerden ısıtmalı petek temizleme konusundadır. Bu tür tesisatlar içinde cihazımızın rahatlıkla kullanabiliriz. En iyi tarafı ise binalarınızda herhangi bir su sızıntısı peteklerden kaynaklı olarak yaşanmayacağı için kirlenmesi ve bina içinde kötü görüntüler oluşmasının da ilk başta engellenmesidir.

Tantavi petek temizliği çalışması yapılmadığı zaman kireç nedeniyle peteklerde hışırtı ve gürültü oluşur. Isı yayılım hızı da azalacağı için verim düşer. Oda sıcaklıkları birkaç derece azalır ve siz yakıt tüketimini artırsanız bile pek faydası oluşmaz. Biz buna çözüm sunmak için destek veriyoruz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87