Abbasağa Petek Temizliği Fiyatları

Abbasağa petek temizliği fiyatları adet başı 25 TL olarak belirlenmiştir.Özel petek temizleme makinalı ve ilaçlı servis veriyoruz.Ayrıca Çözüm Tesisat son teknoloji makinaları kullanıp temizlenecek peteğin en ufak pislik kalmayacak şekilde temizlemektedir.

Abbasağa Kombi Petek Bakımı

Abbasağa petek temizleme aynı gün içerisinde peteğinizi sökmeden hizmet vermektedir.Kış için size kolay sağlayacak olan petek temizliğinde firmamız en iyisidir.Titiz ve el emeği ile yapılan petek temizliği sizin sağlıklı yaşamanızı sağlayacaktır. Petek temizliğinin yapılması da kısa süre içerisinde bitmektedir.Siz evinizde televizyonunuzu izlerken biz en geç 3 saate işimizi bitirmiş olacağız. Abbasağa petek temizliği yapan firmamız yapılan işlemlerde 1 yıl garantili teknik bakım servisi vermektedir. Abbasağa petek bakımı 10 yılı aşkın deneyimimiz ve ustalarımızın tecrübesi size en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Abbasağa kombi petek temizliği işinin en iyiyi yapma çabasındadır.Size sunduğumuz uygun fiyatlarla sizi mutlu etmek için varız.

Biriken çamur ve tortullar peteğin dibine çöker.Böylece peteğiniz ısı kaybederek evinizi ısıtmamaya başlar.3 senede bir petek temizliğinin yapılması şarttır.Yapılan temizliğin ardından petek eskisinden daha çok verim vermeye başlar.

 

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87