Sütlüce Petek Temizliği Fiyatları

Sütlüce petek temizliği fiyatları 25 TL adet başı olarak belirlenmiştir makineli ve ilaçlı sistemle kombi petek temizleme servisi veriyoruz. Petek temizliği fiyatları İstanbul semtinin her yerinde aynıdır.

Sütlüce Kombi Petek Bakımı

Sütlüce makineli petek temizlik firması profesyonel olarak yardımcı olurken kesinlikle hava yapmış radyatör ve reglaj ayarının yanlış ayarlanması gibi nedenlerden ötürü basit problemleri aşacağımızı söyleyebiliriz. Zaten klasik olarak her olasılık kesinlikle araştırılacaktır. Fakat bizim asıl önceliğimiz ısı azalmasının ve odaların soğumaya doğru gitmesinin arkasında neyin olduğunu anlamaktır. Sütlüce petek temizliği ile tesisat boruları yerlerinden çıkartılmadan, kalorifer arızası bulunabilir. Mobil sistemler kullanıyorsanız paralele bağlantısı yer alan teknik alanlarda peteğe girmekte ve çıkmakta olan hatların ters şekilde bağlanması hatası nedeniyle şu andaki sıkıntılar oluşabilir. Dönüş hattı yerine tam olarak gidiş hattının eklenmiş olduğu radyatörler genelde standart olarak seri bağlantıya sahiptir ve maalesef sırf tesisatçı hatasından dolayı sıkıntı da çekiyorsunuz demektir. Her zaman binalarda araştırma yaparken ilk işlemimiz direkt petek bağlantısı yapalım ve temizleyelim değildir. Biz diğer olasılıklara da en az bu işlem kadar önem vermeye devam ediyoruz ve ne kadar zaman alacağından çok ne kadar çok müşterilerimizin peteklerinde istediği sıcaklıkları verebiliriz konusu daha çok ilgimizi çekmektedir. Peteklerin içini en ufak bir şekilde göremeyiz fakat dış yüzeylerinden araştırma yapabiliriz. Sadece termal kamera ile soğuyan kısımlar ayna gibi net olacaktır ve isterseniz cihazda sizler de görebilirsiniz.

Sütlüce petek temizliği olarak birkaç gün değil, 2-3 saat gibi zamanda kireçlerden arınmış şekilde su radyatörlerini sizlere teslim etmeye devam etmekteyiz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Readers Comments (1)

  1. Petek temizliği gerçekten gerekli olan bir işlem. Daha önce sizle çalıştım memnunum, teşekkürler 🙂

    Yanıtla

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87