Seyrantepe Petek Temizliği

Seyrantepe petek temizliği olarak peteğinizi yerinden sökmeden ilaçlı petek temizleme yapmaktayız. Isınmayan peteklerinizin en kısa zamanda eski performansına kavuşmasını istiyorsanız Çözüm Tesisat olarak bize ulaşabilirsiniz.

Seyrantepe İlaçlı Petek Temizleme

Kağıthane Seyrantepe petek temizleme olarak bu türde işlemleri ilk defa yaptırmak isteyen müşterilerimizde ki çekinceleri aşağı yukarı biliyoruz. Bizi ararlarken telefonda “Petek havasını almama rağmen düzelme olmadı, reglaj ayarını da doğru yaptığımı düşünüyorum…” şeklinde devam eden cümleleri bilirsiniz. Problem bazen bu iki unsurda değil ve iç bölmelerdeki atıklardadır. Petek bir atık sistemi değil yalnız suyun genleşmesi su içindeki maddelerin pas ve kireç gibi açığa ulaşmasını sağlar. Petek soğuması neden oluşur sorusunun artık cevabını biliyorsunuz. O halde çözüm nedir? Seyrantepe petek temizliği hizmetleri ile yalnızca özenli bir kimyasal operasyon ile açılması için en iyi imkanlarımızı zorlayabiliriz. Biliyorsunuz kimyasallar bir tür üretilmiyor. Gelecek senelerde hatta şu vakitlerde bile yeni bir kimyasalın testleri yapılıyor olabilir. Biz en iyisini en verimli olanını denemeler sonucunda bularak uyguluyoruz ve şu andaki zaten böyle bir çalışmanın sonucudur. 10’larca litre su alan küçük bir tank düşünün ve onun içini su ile dolduruyoruz. Bağlantıları bina içi petek sistemlerine göre uygun olarak tamamlıyoruz. Suyun içine köpürücü ve çözücü vasfındaki maddeyi ilave ederken bu sıvı biraz sonra petek içine dolmaya başlayacak. İçeriye dolması ile birlikte yaklaşık birkaç dakikaya kalmadan kirlilik hemen dışarıya çıkacak.

Seyrantepe petek temizliği eski ve yeni tip petekler demeden hepsi için görev başında olmaya devam edecektir. Ertelenen ve temizliği unutulan ve soğumaya terk edilen ne kadar sistem varsa bizlere bırakın ve onları tekrar düzeltelim.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87