Sahrayıcedit Petek Temizliği Fiyatları

Sahrayıcedit petek temizliği fiyatları 25 TL adet başı olarak belirlendi ilaçlı makineli petek temizleme servisi için bizi arayınız. Kadıköy Sahrayıcedit petek temizlik firmaları için 0216 612 55 90 ı arayınız.

Petek Temizliği Fiyatı Adet Başı 25 TL

Sahrayıcedit petek temizleme ekiplerimizce bazen petek dengesizlikleri için çağrılar almaktayız. Gerçekten kendi kendinize şu soruyu sordunuz mu? “Peteklerin alt kısmı ısınmakta iken neden üst bölümü tamamen soğuk şekilde kalıyor?” Bunun için birkaç tane alternatif senaryoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sahrayıcedit petek temizliği fiyatları en uygun firmayız bayi ağımıza gelen bu türdeki çağrılar sırasında her zaman peteklerin tek tek havasına bakmakta fayda var. Bu tüm peteklerde 10 dakika gibi bir zaman alır, ayrıca bu süreçte diğer çalışanımız tek tek yüzeylerine termal kamera ile bakarak ısı ölçümlerini yerine getirecektir. Diğer taraftan hatalı bağlantılarına sahip olan petekleriniz varsa problem bu da olabilir. Sıcak su borusu üstte olması gerekirken, alta döşenmesi bunlara bir örnektir. Bazen ise standart seri olarak bağlantı yapılarak petek bölümlerindeki giriş ve çıkışlar için ters bağlantı uygulanmış olabilir. Dönüş hattı olması gereken yere gidiş bölümü döşenebileceğini ve usta hatası olduğunu ifade edebiliriz. Bazen mobil sistemler olarak da bilinen paralel bağlantı kolektörü için yine aynı şekilde hatalı bir oluşum içinde ters olarak bağlantı yapılması bu sonucu doğurabilir. Diğer bir ihtimal peteklerin altında yer yer ısınmalar var fakat bir kısmı soğuk veya aynı şekilde üst kısmı içinde buna benzer cümleler kurabiliyorsak (inceleme sırasında) araştırmaya başlamakta ve özellikle temizlik cihazları ile iç kirliliğine bir bakmakta yarar olacağını düşünüyoruz.

Sahrayıcedit petek temizliği çalışanlarımız ile bu vazifemizin başlaması ile mutlaka tesisatta uzun süredir kalan suların kirliliğine dikkat etmenizi istiyoruz, çünkü artık bunlardan eser bile hatlarda kalmayacak.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87