Kasımpaşa Petek Temizliği

Kasımpaşa petek temizliği yapan makineli ve ilaçlı tesisatçı servisi , petek temizleme için bizi arayınız adet başı 25 TL dir. Petek temizliği fiyatları adet başı veya m2 hesaplanarak yapılır.

Kasımpaşa Kombi Petek Temizleme Servisi

Kasımpaşa ilaçlı petek temizleme ile bazı amatör firmaların yaptığı gibi kombiye ait tahliye vanasındaki suyu boşaltarak tekrar sisteme aynı miktarda su doldurma şeklinde bir oluşum ile sizlere hizmet vermiyoruz. Bu oldukça amatör ve işe yaramayacak bir yöntemdir. Peteklerin kalbine inmek lazım ve havlupan veyahut kombiye ne kadar uzakta olursa olsun cihaz ile iç kısımlara öyle sıvı çözücü maddeler göndereceksiniz ki, yapıştığı yerden kireçler veya çamurlu alanlar çözülecek ve oradan uzaklaşacak. Kasımpaşa petek temizliği ile koruyucu kalkanı evlerinize taşımak istiyoruz ve peteklerdeki çözünen maddeleri o şekilde içte bırakırsak hiçbir anlamı kalmayacaktır. Bu şekilde temizlik çalışmaları asla çok kısa sürmeyecek fakat çok zamanınızı da almayacaktır. Genelde ilk 1 saatin içinde netice almaya başlarız ve uzmanlarımız gerekirse yeni kimyasal takviyeleri ile bu süreci takip ederek devamını getirebilir. Peteklerin hemen yan tarafından çeşitli çözücü ve tablet gibi maddelerin eklenmesi ve bu şekilde binanızdan ayrılan tesisatçılara karşı dikkatli olmanızı istiyoruz. Elbette çözülmesini kısmen başarabilirler, fakat dibe çökecektir ve petek alt kısımları soğuk kalmaya devam eder. Klasik bir teknik olup, tam işlevselliği yoktur ve geliştirilmiş özel kimyasal ürünleri özellikle yurt dışından kaliteli markaları kullanarak getiren firmamızı tercih ederseniz, biz de cihaz ile hızlı şekilde sirkülasyonu başlatarak tesisata da zarar vermeden işlemleri devam ettirebiliriz.

Kasımpaşa petek temizliği uzmanlarımız varken gözünüz asla arkada kalmasın ve her zaman dışarıdaki hava ne kadar soğuk olursa olsun, evlerinizdeki sıcaklık hep baki kalsın. Bedrettin, Camiikebir, Hacıahmet, İstiklal(Hacıhüsrev), Kadı Mehmet Efendi, Kaptanpaşa, Kulaksız, Küçükpiyale, Piyalepaşa ve Yahyakahya mahallelerine servisimiz vardır.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87