Gümüşpala Petek Temizliği

Gümüşpala petek temizliği tesisatçı firması olarak kimyasal ilaçlar ile peteğinizi açmaktayız. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Avcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Gümüşpaşa Petek Temizleyen Firmalar

Avcılar Gümüşpala petek temizliği uzun sürede ısınan petekleri, ılık ısı veren petekler, hiç ısınmayan petekler için cihaz ile onarım yapmaktadır. Metal yapı kırılmaz. Sıvı aktarımları yapar ve ilk önce kaba kirini alırız. Arka planda kalan ise oradaki katılaşmış ve biraz solüsyon eklemesi ile alınabilecek kireç, tortu gibi ana demirbaşlardır. Ölçeği belli olan bir miktarda peteklere eklenmesi ile orada çözünmeleri başlatırız. Gümüşpala petek temizliği ısınma giderlerini ekonomik rakamlara indirmek için özel metotlar uygular. Diyelim ki hiçbir şekilde tesisat problemi olmayan binadasınız. 140 metrekarelik binanızın her alanı bu yapıya göre ısıtma sistemi kurularak yapıldı. Birkaç sene içinde sıcaklığın düşmesi su ile birlikte orada üretilen bazı katı maddelerin artması ve sıcaklığın geçmesini engellemesinden olur. İşte aktaracağımız solüsyonlar ile peteğin en iç katmanında bile olsa oralardaki tüm birikmeleri tam olarak küçük formlara geçmesini sağlarız. Batarya suyundan daha hızlı düzeyde basınçlı peteklere aktarılacak sular ile tüm kir yapısı tazyik etkisi ile orada çözünür. Hemen onu hortum yardımı ile alır ve cihazımıza hapsederiz.

Gümüşpala petek temizliği soğuk kalan peteklerin ısınması için cihaz teknolojisi kullanır. Alınacak kirlilikler ile tekrar eklenecek temiz suların ilk ısınmasından itibaren daha fazla sıcaklık yayacaktır. Önceleri petekler için 45 derece rakamlarını kombiden ayarlamışsanız bunu 40’lara düşürüyor olsanız bile daha yüksek ısıları alan müşterilerimiz vardır. Buda tamamen %30 gibi tasarruf alınabilecek ısıtma giderleri anlamına gelecektir.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87