fatih petek temizliği

Fatih petek temizliği firması olarak uzun yıllardan beri başta Fatih semtimiz olmak üzere tüm İstanbul’a hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ofislerimiz, burada çalışmakta olan çok sayıda personelimiz ve servis araçlarımız ile birlikte kurumsal bir firma olarak alanımızda faal olarak çalışmaktayız. Bizler petek temizliği ve diğer bütün su tesisat ile alakalı olan işlemleri geleneksel yöntemler ile değil son teknoloji cihazlar ile çalışarak yapmaktayız. Üstelik yaptığımız işlerin arkasında durarak bizden kaynaklanan bir sorun çıktığında ve yahut sorun tekrar cereyan ettiğinde sizlerden hiçbir ücret almaksızın tekrar problemi çözeceğimize dair garanti sunmaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz takdirde siz de profesyonel ve kurumsal bir firma ile çalışmanın avantajlarına sahip olabileceksiniz. Tüm bu hizmetlerimize karşılık kesinlikle piyasanın üstünde bir fiyat talebinde de bulunmamaktayız.

Isınma sorunları çekmeyin !

Kış aylarında, soğuk gün ve gecelerde evinizin yeterince ısınamadığından mı şikâyetçisiniz? Ne kadar da fazla doğalgaz faturası öderseniz ödeyin bir türlü gerekli ısıyı tutturamadığınızdan dolayı yakınıyor musunuz? O halde hiç vakit kaybetmeden Fatih petek temizliği firmamızı arayın ve sizi bu büyük sorundan çok kısa bir zaman içerisinde kurtaralım. Zira peteklerinizin belli bir süre boyunca temizlenmemesi durumunda bu bahsettiğimiz sorunlar ile karşı karşıya olmanız son derece normal bir durumdur. Bu nedenledir ki petek temizleme işleminizi periyotlar halinde gerçekleştirmeniz çok önemlidir. Nitekim peteklerin içerisinde bulunan su temizlenmediği takdirde bir süre sonra kireçlenmelere yol açacaktır. Bunun yanı sıra bir zaman sonra çamurlar ve tortulaşmanın da meydana gelmesi gibi bir durum söz konusudur ki tüm bunlar sizin yeterince ısınamamanızı ve bununla beraber olarak yüksek fatura ödeme mecburiyetine sahip olmanızı sağlayacaktır. Hal böyle iken en kısa zaman içerisinde bu ısınma sorununuzdan bir an önce kurtulmak ve kış aylarında tekrar bu sorun ile karşılaşmamak adına bizimle irtibata geçmeniz sizin açınızdan en sağlıklı yöntem olacaktır.

Fatih petek temizliği
firmamıza bu ve bunun gibi işlemler için başvurduğunuz zaman kesinlikle memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu yüzden petek temizleme sorununu bir an önce çözüme kavuşturun

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87