Beşyüzevler Petek Temizliği Fiyatları

Beşyüzevler petek temizliği fiyatları 100 – 150 TL arasında petek adetine göre değişiklik göstermektedir. Makine ve kimyasallarla petek temizliği fiyatları adet başı 25 TL dir.

İlaçlı ve Makineli Temizlik

Beşyüzevler petek temizliği maddi hasar oluşturmadan, petekleri milim yerinden oynatmadan, sadece vanalar ile bağlantı kurarak veyahut kombi, havlupan gibi hatlarla cihazı bağlayarak tam olarak verimli şekilde kirliliği ortadan kaybetmektedir.

Beşyüzevler petek temizliği kadromuz demir döküm radyatörlerde de bakım yapmaktadır ve bunun için tek bir panelden çalışma gerçekleştirmemiz mümkündür. Örneğin eski tip bir okul binası düşünelim ve 10’larca sınıf yer alıyor. Sadece bir tane havlupan yardımı ile peteklerden tahliye eden suların kirliliğini göz önüne alarak, daha fazla kimyasal eklemesi yaparak, son ana kadar temiz şekilde sistemleri yeniden oluşturabiliriz. Buradaki ayrıntı kesinlikle su ile birlikte çözücü maddelerin içeriye girmesi, kirli şekilde çıkması ve petekleri korumakla görevli olan kimyasalların da birlikte çıkmasıdır. Burada açığı sizde fark etmişsinizdir. Temizlik aşaması tamamen bitirildiği vakit, biz tesisatlara bu koruyucu sıvıyı su basma esnasında geri göndereceğiz ve yeteri kadar elimizde kimyasal bulunmaktadır. Sular tam kapasite dolduğunda isterseniz hemen ısıtma işlemine geçebilirsiniz ve oda sıcaklığı gerçekten muazzam bir düzeye yükselecek ve petekleri de kullanmaya devam edebileceksiniz.

Beşyüzevler petek temizliği çalışmalarımız devam ederken mutlaka bakımsız şekilde oda ısıtma panellerini kendi hallerine bırakmamanızı öneriyoruz. Zamanla korozyon oluşması ihtimali ile su kaçırma şikayetleri meydana gelirse, sıkıntı biraz büyüyebilir. Tadilat gereksinimi ortaya çıkmaması için bizleri arayınız. Sürekli ulaşılabilir iş yeri ve cep telefonu numaralarımızı sitemizden bulabilirsiniz.

About the author

Petek Temizliği

Çözüm Tesisat özel tesisat temizleme kimyasal ilçalarla ve makineli sistemlerle petek temizliği servisi vermektedir. İstanbul içi yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın en ekonomik fiyat garantisi ile hizmet verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87